חברת ‘מלמוש’ הוקמה בעיר שדרות ב-2014, במהלך מבצע ‘צוק איתן’ ועובדיה הם תושבי עוטף עזה.
‘מלמוש’ מייצרת מידי שנה כ-500 סוגים שונים (!) של כיפות בשלל צבעים, סגנונות ובכל המידות. החברה מובילה את שוק הכיפות בישראל ובעולם ומוצריה הפכו שם נרדף לאיכות ללא פשרות, לייחודיות, לעיצוב עכשווי ולבעלת מנעד רחב של כיפות מכל הסוגים והגוונים.
למרות שבסיס החברה נמצא באזור שבו קיימת מתיחות ביטחונית רבה, ‘מלמוש’ החליטה להישאר בשדרות מתוך תחושת פטריוטיות ישראלית. החברה מעניקה מידי חודש 10% מהכנסותיה לטובת פעילות חברתית והמוניטרית עם תושבי שדרות ולמעשה מעניקה כיפת ברזל כלכלית למוסדות צדקה בעיר.
ב’מלמוש’ מחלקה מיוחדת להזמנות אישיות בהתאם לבקשת הלקוח, כמזכרת לכל אירוע, לפרטיים ולחברות, למיתוג ולפרסום למוסדות ולעסקים.

מידי עונה ולקראת החגים מחליפה ‘מלמוש’ את הקולקציה שלה ומציגה קולקציה חדשה, המשווקת במאות חנויות ומוקדים ברחבי הארץ. כיפות ‘מלמוש’ ידועות בייחודיות שלהן, בתפירה איכותית ובשלל בדים, צבעים וסגנונות: עם או בלי סרט, שטוחות וגבוהות ובמגוון רחב של מידות וגזרות – כדי שכל אחד יוכל למצוא את הכיפה המתאימה לו. כל כיפה היא גם פריט עיצובי, שמוקדשת לה תשומת לב רבה החל מהתכנון המוקפד, עבור דרך הייצור האיכותי וכלה בעיצובה הנאה והמוכר.

לבחירתכם, ניתן להזמין את כל אחד ממאות סוגי הכיפות לטובת מזכרת, עם הדפסה פנימית בבטנת הכיפה או רקמה חיצונית על הכיפה.

 

ב’מלמוש’ קיימת מחלקה לכיפות בוטיק – שעליהן שוקדים צוות מעצבים מיוחד. הן מיוצרות מבדים יוקרתיים בעבודת יד ועוברים בדיקות איכות קפדניות עד שהן מגיעות לחנויות ולמוקדי המכירות. לכיפות הבוטיק רמת גימור גבוהה מאוד, ללא תחרות. לכיפות Malmush exclusive ביקוש רב גם במדינות אירופה ובארצות הברית, בקרב יחידים וחברות. גם ליין הבוטיק Malmush exclusive  מגיע במגוון רחב מאוד של צבעים, סוגים וגדלים ובקולקציות שמתחלפות מידי עונה. את כיפות הבוטיק של ‘מלמוש’ ניתן גם כן להזמין לאירועים ובהתאמה אישית בהתאם לדרישת הלקוח – עם הדפסה פנימית בבטנת הכיפה או רקמה חיצונית על הכיפה.

לבחירתכם, ניתן להזמין את כל אחד ממאות סוגי הכיפות לטובת מזכרת, עם הדפסה פנימית בבטנת הכיפה או רקמה חיצונית על הכיפה.