זוג שני ב-50% הנחה על כל הנעליים שבמבצע | BLACK FRIDAY |

00
שעות
00
דקות
00
שניות

בס”ד
חברת ‘מלמוש’ הוקמה בעיר שדרות ב-2014, במהלך מבצע ‘צוק איתן’ ועובדיה הם תושבי עוטף עזה. למרות המצב הביטחוני המתוח באזור, החברה גאה בכך שהיא נשארת בעיר ושותפה בחיזוק הכלכלה המקומית.

חברתנו מייצרת מידי שנה אלפי פריטי אופנה והנעלה לתינוקות, פעוטות, ילדים ובני נוער – במגוון רחב של מידות ובתחלופה רבה בהתאם לעונות השנה.
‘מלמוש’ חוללה מהפכה בתחום הכיפות כאשר הוקמה, אך עד מהרה הפכה גם ליצרנית ויבואנית של מוצרים רבים אחרים.
החברה מייצרת כיום נעליים יוקרתיות ונוחות במיוחד בספרד, מדינה שאיכות וטיב נעליה ידועה בעולם כולו. הן חזקות ומשתמרות לאורך זמן, עשויות עור שנבחן בקפידה לצד סוליית סילקון גמישה, מבנה נעל המתאים במיוחד לכפות הרגל הקטנות.
מספרד מייבאת ‘מלמוש’ גם גרביים – וגם הן מהתוצרת הטובה ביותר של המדינה: נוחות במיוחד, חזקות, איכותיות ובשלל צבעים ומידות.
אביזרי השיער שלנו מגיעים מארצות-הברית ומאירופה – והם עברו בקרה מדוקדקת וקפדנית של איכות. האביזרים בולטים בייחודיותם ובצורות המלהיבות שלהם, קלי משקל, אופנתיים ומתאימים לכל בגד.
בנוסף לכל אלה, חברתנו ממשיכה לייצר מידי שנה כ-500 סוגים שונים (!) ומפתיעה בכל פעם מחדש בצבעים וסגנונות. הכיפות מיוצרות במגוון סוגים והן נוחות, מבד נושם ושומרות על צבעיהן לאורך זמן. החברה מובילה את שוק הכיפות בישראל ובעולם ומוצריה הפכו שם נרדף לאיכות ללא פשרות. כיפות ‘מלמוש’ ידועות בייחודיות שלהן, בתפירה איכותית ובשלל בדים, צבעים וסגנונות: עם או בלי סרט, שטוחות וגבוהות ובמגוון רחב של מידות וגזרות – כדי שכל אחד יוכל למצוא את הכיפה המתאימה לו. כל כיפה היא גם פריט עיצובי, שמוקדשת לה תשומת לב רבה החל מהתכנון המוקפד, עבור דרך הייצור האיכותי וכלה בעיצובה הנאה והמוכר.
ב’מלמוש’ מחלקה מיוחדת להזמנות אישיות בהתאם לבקשת הלקוח, כמזכרת לכל אירוע, לפרטיים ולחברות, למיתוג ולפרסום למוסדות ולעסקים. לבחירתכם, ניתן להזמין את כל אחד ממאות סוגי הכיפות לטובת מזכרת, עם הדפסה פנימית בבטנת הכיפה או רקמה חיצונית על הכיפה.
מידי עונה ולקראת החגים מחליפה ‘מלמוש’ את הקולקציות שלה והן מוצגות במאות חנויות ומוקדים ברחבי הארץ – וכמובן גם כאן באתר, לרכישה און-ליין.
החברה מעניקה מידי חודש 10% מהכנסותיה לטובת פעילות חברתית והמוניטרית עם תושבי שדרות ולמעשה מעניקה כיפת ברזל כלכלית למוסדות צדקה בעיר.

דילוג לתוכן